Coaching w życiu zawodowym
 • COACHING ANTYSTRESOWY

  Dla zapracowanych i zestresowanych, którzy chcą nauczyć się lepiej zarządzać emocjami, stresem i czasem. Aby zapobiec wypaleniu zawodowemu, być bardziej kreatywnym i zawodolonym z własnej pracy i z siebie.

 • COACHING DLA KADRY KIEROWNICZEJ I POZOSTAŁYCH PRACOWNIKÓW

  Spersonalizowana współpraca, aby zwiększyć umiejętności komunikacyjne, organizacyjne, zarządzanie czasem, zarządzanie emocjami i/lub rozwiązywanie konfliktów.

 • EXECUTIVE COACHING

  Dla CEO i wyższej kadry zarządzającej. Zapraszam do współpracy tych, którzy szukają większego balansu, równowagi, sensu i głębi.

 • W zależności od złożoności tematu, współpracujemy w modelu 6 lub 9 sesji trwających po 1,5 godz. W niektórych przypadkach uzgadniamy inną ilość spotkań (bezpośrednich, telefonicznych lub on-line).

  Aby dowiedzieć się więcej, wyślij zapytanie na adres kam@katarzynamiciula.pl lub sms pod numer +48 693 473 356.


Na czym polega współpraca ze mną

Krok 1

Jeśli prowadzisz firmę i szukasz coachingu dla siebie, zapraszam na bezpłatną, wstępną konsultację telefoniczną, około półgodzinną. Mi pozwoli dowiedzieć się jak mogę Ci pomóc, a Tobie pozwoli sprawdzić czy moje podejście i styl pracy są dla Ciebie odpowiednie. Jeśli tak, ustalimy warunki współpracy.

Krok 2

Jeśli szukasz coachingu dla swoich Pracowników, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie, opisz potrzeby, a ja przedstawię moją propozycję i uzgodnimy warunki współpracy.

Krok 3

Sesje właściwe to spotkania bezpośrednie lub rozmowy przez telefon lub on-line. Trwają 1,5 godziny, chyba że uzgadniamy inaczej.

Krok 4

W trakcie sesji pracujemy nad ustalonymi na początku tematami/problemami.

Krok 5

Moją rolą jest pomóc w znalezieniu najwłaściwszych, indywidualnych rozwiązań prowadzących do wyznaczonego celu.

Krok 6

Proponuję indywidualnie dobrane metody wspólnej pracy.

Krok 7

Na koniec sesji zwykle powstaje plan działań i/lub samoobserwacji.

Krok 8

Wprowadzenie zmian jest procesem. Aby korzystne zmiany utrzymały się na dłużej, potrzebne jest Twoje zaangażowanie w trakcie sesji i między sesjami.

Quote